Piekoszów

perfectstrenger

Piekoszów

Postautor: perfectstrenger » 22 maja 2018, 16:48

Trasy na Piekoszów już są - zarąbiście - plus dla Orgów;
Wniosek z zeszłego roku wyciągnięty - nie ma kolizji z lokomotywą :!: - drugi plus dla Orgów;
Pierwszy i jedyny bufet na Fanie na 30 kilosie :shock: - biorę bufet ze sobą - dla Orgów :?:

melon-xxl

Re: Piekoszów

Postautor: melon-xxl » 02 cze 2018, 8:59

Jednak kolizja będzie
:o

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 02 cze 2018, 19:34

Oba przejazdy są poprowadzone przepustem pod torami. W zeszłym roku pierwszy przejazd był po torach, drugi, powrotny, właśnie tym przepustem.

kamik

Postautor: kamik » 03 cze 2018, 13:28

Dlaczego z uporem maniaka ostatnie kilometry po raz kolejny są prowadzone po łąkach? Co to daje?
Wyboje, których nie widać, trawa wkręcająca się w napęd, omijanie poucinanych pędów, telepanie się na siodełku przez kilka ostatnich kilometrów - czy to jest to PURE MTB?

Jeżdżę trzeci sezon i coraz bardziej zastanawia mnie, dlaczego organizator mając do dyspozycji było nie było góry, i tyle świetnych ścieżek, dlaczego prawie na każdych zawodach musi się trafić taka plomba przez łąki.
Wiem, że to dojazdówki mety, albo od startu. Ale np. w Piekoszowie można było inaczej poprowadzić końcówkę, a dołożyć fajnych ścieżek po lesie.

Gdzie logika?

melon-xxl

Postautor: melon-xxl » 03 cze 2018, 18:47

i ta nieszczęsna tarnina znów trzeba zapasowe dętki brać ...

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 04 cze 2018, 17:45

kamik pisze:Dlaczego z uporem maniaka ostatnie kilometry po raz kolejny są prowadzone po łąkach? Co to daje?
Wyboje, których nie widać, trawa wkręcająca się w napęd, omijanie poucinanych pędów, telepanie się na siodełku przez kilka ostatnich kilometrów - czy to jest to PURE MTB?

Jeżdżę trzeci sezon i coraz bardziej zastanawia mnie, dlaczego organizator mając do dyspozycji było nie było góry, i tyle świetnych ścieżek, dlaczego prawie na każdych zawodach musi się trafić taka plomba przez łąki.
Wiem, że to dojazdówki mety, albo od startu. Ale np. w Piekoszowie można było inaczej poprowadzić końcówkę, a dołożyć fajnych ścieżek po lesie.

Gdzie logika?

Zgadzam się i popieram.
O ile Master jedzie po polach i drogach szutrowych około 28% trasy, to Fan już 45%, a Family aż 89%!!!
Jazda, szczególnie po łąkach, jest upierdliwa i ogólnie niefajna. Ale i tak chyba lepiej niż po wale przeciwpowodziowym nad Nidą w Pińczowie :evil:

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 05 cze 2018, 6:54

Jest bufet na 23 kilometrze :D

adriansocho

Postautor: adriansocho » 22 cze 2018, 12:33

Znowu nie zabrakło spacerowiczów na zjazdach.... Mam pewien pomysł, żeby temu zaradzić - wyznaczenie osobnej ścieżki (niekoniecznie krótszej) dla osób, które stromizny schodzą na nogach. Teraz na 10-tym czy 13-tym kilometrze był nie taki stromy zjazd, gdzie miałem przed sobą co najmniej siedem osób schodzących po trasie....
Adrian Socho
Drużyna MyBike.pl Blog drużyny

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2018”