Nocne trzy zalewy

ryszardn54

Nocne trzy zalewy

Postautor: ryszardn54 » 28 wrz 2019, 6:52

Bardzo fajna impreza. Fajna atmosfera. Emocje. Rewelacyjne medale. Wcześniej nie maszerowałem z kijkami ale polubiłem marsz z kijkami. Niesmak mój i innych uczestników budzi nieuczciwość nielicznych uczestników pokonujacych ostatnie okrazenie w 7, 8 czy nawet 2 minuty.... Mój apel do organizatorów: przed zamieszczeniem oficjalnych wyników na stronie proszę zrobić analizę aby wyeliminować takie przypadki. Pozdrowionka dla wszystkich

kocurek12345

Re: Nocne trzy zalewy

Postautor: kocurek12345 » 30 wrz 2019, 16:38

swietna impreza na lonie natury tylko uwaga dla organizatorow o dokladnosc w podawaniu wynikow :) polecam ta impreze

Aga Jaga

Re: Nocne trzy zalewy

Postautor: Aga Jaga » 06 paź 2019, 6:16

Minęło już trochę czasu, a ja ciągle przeżywam swój udział w tej imprezie. Nigdy wcześniej nie chodziłam z kijami i nie wierzyłam, że w ogóle uda mi się pokonać choćby jeden dystans, ale fajna atmosfera z Mostek zadziałała - ukończyłam wszystkie trzy starty! Szkoda, że w Wąchocku nie istnieję w bazie wyników( maszerowałam z numerem 460 za panią Joannę L,), Ale wartość psychologiczna jest dużo większa. W czasie drogi uśmiechałam się nieustannie, co po tygodniu ciężkiej pracy dawało mnóstwo endorfin na kolejne dni. Bardzo dziękuję organizatorom za cierpliwość, gdy czekali na "maruderów", czyli m.in. na mnie. Obiecałam sobie, że popracuję nad techniką i przyszłym roku poprawiam wyniki! Pozdrawiam serdecznie wszystkich organizatorów i uczestników.

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2019”