Po Chęcinach ...wrazenia i opinie?

Mirra

Po Chęcinach ...wrazenia i opinie?

Postautor: Mirra » 11 kwie 2018, 18:05

Pierwsza edycja MTB 2018 za nami. Na forum cisza i głucho- czyżby nikt nic nie miał do powiedzenia? Piszcie bo naprawdę chcemy wiedzieć co sądzicie o trasie, jak na zmodyfikowanych czyli krótszych trasach , co z dekoracją?? Bo muszę przyznać że usłyszałam opinię że wszędzie jest tak,że pojawia się dekorowana 5 lub 3 z któregoś dystansu to dekoracja jest zaraz bez czekania na wszystkie pełne kat. z dystansów.Czy to prawda? Czy tak chcecie? Bo jeśli tak to możemy spróbować w Daleszycach jak to będzie :) piszcie bo Wasze opinie są naszym drogowskazem. 8-)

lakim

Re: Po Chęcinach ...wrazenia i opinie?

Postautor: lakim » 12 kwie 2018, 8:46

Ja się wypowiem jako zawodnik który nie startował nie tylko u was ale w ogóle w mtb od 2014 roku.

Trasa kilometrowo skrócona ale zwyciezca jechał 1h 52 minuty ze w zględu na mega trudność. Dla mnie w sam raz na początek... Dla mnie idealna trasa FAN jak zwyciezca przyjężdża ok 2h

Natomiast co do samej trasy w Chęcinach to rewelacja! Mega zróżnicowanie, Mega esencja, - mój licznik pokazał 1000m przewyzszenia na tych 36km. Stwierdzam że dalej przygotowujecie maratony z wielką pasją, nastowione na przygodę i pokonowanie trudnośći ! nawet wybaczam wam słaby posiłek regeneracyjny.

Myślę zę sięjeszcze zobaczymy w tym sezonie.

melon-xxl

Postautor: melon-xxl » 12 kwie 2018, 13:36

Forum umiera.
Pomysł z krótszymi trasami super. Szansa, że lepsi zawodnicy z family przejdą do fan i z fan do master,
co na pewno podniesie poziom zawodów i otworzy rywalizację na wyższym poziomie.
Dziś wiele talentów ukrywa się na krótszych dystansach. 8-)

Szkoda tylko że tyle startów w tych samych dniach co Mazovia.

Borgeusz

Postautor: Borgeusz » 13 kwie 2018, 13:07

Mi tam się podobało, długość trasy odpowiednia ( fan ) świadczą o tym czasy zawodników. W tamtym roku te końcówki były już nudne tak trochę jak na siłę, zdecydowanie odpowiada mi bardziej ta forma. Trochę może za bardzo interwałowo jak na mój gust. Dekoracja w tej formie w miarę sprawnie, tak może zostać. Jedyne co to może w takie upalne dni dodać jeden bufet więcej, albo ten z środka przesunąć trochę dalej gdzieś na 20 km, bo większość potrzebuje napojów właśnie dalej, a do połowy to przeważnie wszyscy coś jeszcze mają.

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 16 kwie 2018, 6:26

Popieram przesunięcie bufetu w okolice 60-65% trasy (fan, z jednym bufetem). Spotkałem kilku spragnionych na ostatnich kilometrach, niestety mogłem pomóc tylko jednemu :evil: . Gdyby była możliwość uzupełnienia bidonu zwykłą wodą, choćby do połowy, to by była pełnia szczęścia. A może to dopuszczalne, tylko ja o tym nic nie wiem?
A w ogóle trasa extra tak pod względem długości jak i technicznym.

kamik

Postautor: kamik » 26 maja 2018, 6:36

W wynikach z Chęcin (OPEN i M3) jest błędny link, prowadzi do wyników z Daleszyc.
Czy ktoś to może poprawić?
Czy organizatorzy w ogóle czytają to forum?

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2018”