Kielce (Bike Expo)

melon-xxl

Re: Kielce (Bike Expo)

Postautor: melon-xxl » 17 wrz 2017, 18:07

a jak wygląda sytuacja z czipami bo numery wiadomo dostaniemy od bika ...

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 19 wrz 2017, 19:24

chip jest zafoliowany w numerze

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 22 wrz 2017, 15:45

https://drive.google.com/file/d/0B7Y8Ro ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B7Y8Ro ... sp=sharing

Przejazd pod mostem przez ulicę Piekoszowską w drodze powrotnej. Wszyscy to jadą. Wąsko (około 60cm) i po kilkuset rowerach może być nieciekawie, dlatego daję foto. Jedziemy w kierunku od prawej do lewej.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2017, 21:40 przez perfectstrenger, łącznie zmieniany 1 raz.

adriansocho

Postautor: adriansocho » 22 wrz 2017, 19:09

Coś mam wrażenie, że po pierwszych 50 osobach będzie tak zryte, że spokojnie będziemy przejeżdżać czy przechodzić przez wodę.
Adrian Socho
Drużyna MyBike.pl Blog drużyny

ktone

Postautor: ktone » 23 wrz 2017, 20:56

Świetna trasa, mimo ostatnich dni opadów, nie było źle na trasie. Wspólny start tez nie sprawiał problemów. Mazi dobra robota z trasą, naprawdę świetna!!!

Borgeusz

Postautor: Borgeusz » 25 wrz 2017, 5:27

Witam
Punkty mtbcrossmaraton to moim zdaniem powinny być przeliczone do najlepszego z naszej ligi zapisanego, bo widzę na liście wyników jest cały bike maraton. W innym przypadku to praktycznie wszyscy z naszej ligi szkoda że startowali, bo dostaną bardzo słabe noty.
Pozdro

BIG MAZI

Postautor: BIG MAZI » 25 wrz 2017, 8:32

Tak właśnie będzie.
Z drugiej strony.......
Im ciężej tym przyjemniej

Krysia

Postautor: Krysia » 25 wrz 2017, 11:08

Maraton całkiem fajny. Organizacja ok, trasa też ok. Miałam wrażenie, że pętla giga i mega nie taka trudna, jak kiedyś w Kielcach bywało, za to końcówka bardzo urozmaicona, jakby ktoś chciał nas po wszystkich okolicznych pagórkach przeciągnąć. Na przyszłość jedną rzecz bym zmieniła: to moim zdaniem nie był najlepszy pomysł, żeby nas kobiety wsadzać do pierwszego sektora (licząc osobno tak, że pierwsza kobieta miała przelicznik 1.0). Przez to bardzo szybko kobiety odpadły od pierwszego sektora i zrobiła się ich osobna grupka, a niedługo potem, bo chyba na 5 kilometrze dogonił nas drugi sektor i wzajemnie sobie przeszkadzaliśmy. Lepiej by było, żeby albo liczyć nas od drugiego sektora, albo punkty sektorowe w przeliczeniu do najszybszego mężczyzny - tak robią inne duże maratony, np. Poland Bike i Mazovia. Z kolei w tym roku jak jechałam w etapówce Bike Adventure, to po pierwszym męskim sektorze, był sektor czołówki kobiet (10 najmocniejszych kobiet) i to też miało jakiś sens. Wczoraj w Kielcach przyjemnie się zrobiło dopiero za rozjazdem na giga, potem już było fajnie.

Premo

Postautor: Premo » 27 wrz 2017, 7:14

Dla mnie super!!! Jedna z najbardziej urozmaiconych edycji w tej lidze. Miałem wrażenie, że włączono tu wszystkie najciekawsze miejsca z kilku edycji.
Dziwi mnie tylko afera z oznaczeniem trasy przez ekipę BM, rozpętana na koncie FB BM. Ja miałem wrażenie, że jadę po szynach, ani chwili wahania gdzie jechać. Ale może po prostu nasza liga mnie tak zahartowała :)

BIG MAZI

Postautor: BIG MAZI » 27 wrz 2017, 9:49

Między trasami w Sudetach(tam głównie prowadzą trasy cyklu BikeMaraton) a trasami w Górach Świętokzyskich jest ta różnica że większość trasy w Sudetach jest prowadzona długimi leśnymi duktami a skręty można policzyć na palcach. Wtedy można sobie pozwolić na wytaśmowanie każdego zakrętu. W Górach Świętokrzyskich takich dróg nie ma, jest zakręt za zakrętem i zakrętem pogania, tak że większość z uczestników jest przyzwyczajona by zwracać uwagę na oznakowanie. Tu brakło płotu (taśmy)na jednym ze skrętów i ktoś pojechał prosto, a watach za nim. 500 metrów dalej trafili na dalszy ciąg trasy, skracając ją o 5 km. i dawaj na metę. Później pretensje do całego świata tylko nie do siebie za głupi błąd na trasie.
Im ciężej tym przyjemniej

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2017”