Kielce

ktone

Kielce

Postautor: ktone » 16 cze 2017, 6:40

Pojawiły się mapki na maraton w Kielcach - super! Świetna trasa, znana z poprzednich lat. Mam tylko pytanie do organizatora - czy jest szansa na suchą przeprawę przez rzeczkę? 60km w mokrych butach to nie jest przyjemna sprawa :(

melon-xxl

Re: Kielce

Postautor: melon-xxl » 16 cze 2017, 13:16

To jest cross nie spacer po lesie jak dla mnie to za mało błota i wody ... proszę o więcej ...

ktone

Postautor: ktone » 16 cze 2017, 13:37

Nie zrozum mnie źle, w poprzednich latach był przejazd przez rzeczkę, jakieś 2-3 m szerokości, wody sporo, później kilkadziesiąt km trasy w mokrych butach. To jest atrakcja, którą sobie możemy spokojnie darować. Błotko czy kałuże na trasie to co innego - sam lubię trudne warunki. Upały + mokre buty to złe połączenie.

Krysia

Postautor: Krysia » 16 cze 2017, 14:20

W zeszłym roku dla mnie ta rzeczka to było wybawienie w ten upał.

perfectstrenger

Postautor: perfectstrenger » 18 cze 2017, 6:01

Gdzie te mapki, bo na stronie ORG-a mi nie pokazuje. Ślepota cy cóś inszego?

OK, są na FB

suchy

Postautor: suchy » 19 cze 2017, 7:56

Jechał ktoś wczoraj Nowiny na PB, jak się ma trasa w Kielcach w porównaniu do Nowin?

fuji05

Postautor: fuji05 » 19 cze 2017, 16:24

Witam
a jak ktoś nie ma Fb ;-)
tak czy siak na stronie powinno już być.

Seyboth

Postautor: Seyboth » 21 cze 2017, 20:04

ktone pisze:Pojawiły się mapki na maraton w Kielcach - super! Świetna trasa, znana z poprzednich lat. Mam tylko pytanie do organizatora - czy jest szansa na suchą przeprawę przez rzeczkę? 60km w mokrych butach to nie jest przyjemna sprawa :(

Nie porównywałem dokładnie tras, ale 2017 wygląda prawie identycznie - zmiany na początku wynikają z budowy ul. Pileckiego, trochę inny powrót przez Lubrzankę - liczyłem na więcej modyfikacji...
Szansa na suchą przeprawę jest i była zawsze - najpierw po prawej stronie brodu jest kładka nad Lubrzanką, a na powrocie po lewej stronie - a przynajmniej do niedawna obie były.

suchy pisze:Jechał ktoś wczoraj Nowiny na PB, jak się ma trasa w Kielcach w porównaniu do Nowin?

Trasy bardzo podobne. Prosty odcinek w Mójczy będzie bardziej asfaltowy ;-), w lasach za Mójczą bedzie miejscami wiecej piachu niż na PB. I trawy - zwłaszcza na stoku w Niestachowie ;-)
Skrót to najdłuższa droga między dwoma punktami

ktone

Postautor: ktone » 25 cze 2017, 20:41

Świetna trasa (z wyjątkiem bezsensownego odcinka po łące przed końcem pętli), techniczna, widoczki, stosunkowo szybka ale jednocześnie mega wymagająca. Ogromne uznanie i wielkie dzięki dla ekipy bufetowej - robicie świetną robotę! Świetna impreza, dzięki ekipa organizatorów!

kantele

Postautor: kantele » 28 cze 2017, 19:57

Te odcinki po łące to jakaś mania, nienawidzę ich. A na tym kieleckim przed metą to niewiele mi brakowało do udaru słonecznego ;)
Poza tym jak zwykle świetna trasa, choć akurat moim zdaniem wyjątkowo mało techniczna (w porównaniu do tych, które już w tym roku były) ale wymagająca wytrzymałościowo. Podjazdy dały ostro w kość ale wreszcie jakiś maraton, który przebyłam prawie w całości w siodle ;) Strumyk to było boskie orzeźwienie w tym upale :)

Przyłączam się do podziękowań za świetną obsługę na bufecie :) Na drugim bufecie zatankowanie bukłaka do pełna chyba uratowało mnie przed tym udarem na łące ;)

Żurek u mnie na duży plus :)

Pozdrówki, Marta

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2017”