Miedziana Góra

bombo

Re: Miedziana Góra

Postautor: bombo » 20 maja 2017, 7:06

shiwu pisze:
bombo pisze:Jutro planuje objazd trasy :?: wieczorkiem postaram się podzielić wrażeniami ;) chyba żebym :?: :lol:

Czekamy w takim razie na wieści z trasy. Borgeusz twierdzi, że pierwsze 10 może 12 kilometrów to będzie duże błoto. Kkomentarz jest sprzed trzech dni (16 maja), jednak dość długo nie pada i temperatura powietrza jest ostatnio około 20 stopni. Zakładam, że część wody odparuje i może nie będzie tak strasznie. Błoto mi nie straszne, ale bagno po pachwiny to już zupełnie inna sprawa.

mat230491 super że poświeciłeś czas na szczegółowe opisanie z uwzględnieniem kilometrów.

Czekamy na info od kolegów bikerów, którzy tu zaglądają a zrobią dzisiaj lub może jeszcze jutro objazd trasy. Liczymy na kolejne wieści z trasy, dla mnie w szczególności istotne jest dowiedzieć się co faktycznie jest teraz na pierwszych 10 km.

Niestety Borgeusz ma rację :? zapomniał tylko dodać że ostatnie 4 km wyglądają podobnie :roll: Nie ma co liczyć na wyschnięcie trasy ponieważ teren jest bagienny i nawet Afrykańskie upały nie będą w stanie go osuszyć ;) Przestrzegam również przed niegroźnie wyglądającymi kałużami , po próbie pokonania jednej z nich utknąłem na samym środku w błotku po ośkę , na trasie mnóstwo kolein po ciężkim sprzęcie . Mimo to trasa do przejechania może nie suchą nogą ale delikatnie ubłoconą i skąpaną w kilku rzeczkach które po drodze też się trafią .

mat230491

Postautor: mat230491 » 20 maja 2017, 10:08

Objazd trasy Maratonu w Miedzianej Górze 25-41 km
nie zaciągałem się nawet w rejony Kostomłotów ;D
https://www.youtube.com/watch?v=_Lw2K9323Lc

Słoń

Postautor: Słoń » 20 maja 2017, 13:14

mat230491 pisze:Objazd trasy Maratonu w Miedzianej Górze 25-41 km
nie zaciągałem się nawet w rejony Kostomłotów ;D
https://www.youtube.com/watch?v=_Lw2K9323Lc

A z jakiego dnia ten objazd?

mat230491

Postautor: mat230491 » 20 maja 2017, 15:41

15 objechałem i nagrałem. Potem jadąc 18 zobaczyłem że zmienił troszkę trasę względem GPX i naniosłem poprawki. Ale różnicy między 15-18 nie było na trasię, jedynie trzeci podjazd pod grodową robił się piaszczysty. I rozwalony przez ciągnięte drzewa, poza tym bez zmian.

cywil

Postautor: cywil » 20 maja 2017, 18:14

Pytanie logistyczne, gdzie parkować w Miedzianej Górze ?

Seyboth

Postautor: Seyboth » 20 maja 2017, 21:29

Spory parking (ale będzie i tak za mały) jest po drugiej stronie ulicy względem sklepu Dino (nie ma na mapach Google-a), parę miejsc przed urzędem gminy, parę przed bankiem i na parkingach przy Kościelnej (pewnie nieaktualne w godzinach "odkupowania grzechów").
Trasa zmieniona w kilku miejscach, zmiany nienaniesione na mapach i w gpx-ie. Generalnie - zwłaszcza miejscami - nadal bardzo błotniście, bez szans obejścia - przez to bardzo ślisko, a ze względu na niektóre grzęzawiska i koleiny spowodowane przez Zakłady Leśne prowadzące ścinkę - trasa nie do przejechania bez zatrzymań (wiatrołomy, błoto i "bycze" koleiny) i odcinków pokonywanych "z buta". Szczególnie gdy będzie tłumnie...
;)
Skrót to najdłuższa droga między dwoma punktami

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2017”