WYNIKI?

smiechu007

Re: WYNIKI?

Postautor: smiechu007 » 04 kwie 2017, 7:33

Tak, zgadza się, było zatrzymanie po 3:00:00 ale później była nowa lista.

Dobra już nie komentuję tych wyników bo i tak się nic nie zmieni. Najważniejsze że była zajebiszcza impreza i fajna trasa.

Mirra

Postautor: Mirra » 04 kwie 2017, 7:43

Maćq pisze:Na Master w kat M3 nie ma 2go miejsca.
Jest pierwsze a następnie trzecie. Czyli co, drugich nie przyznajecie drodzy organizatorzy?

Maćq- jak spojrzysz na czasy to zobaczysz ,że to zwykłe przeoczenie - w kat. po kolei miejsc open są miejsca :|

Wowol

Postautor: Wowol » 04 kwie 2017, 7:45

Kiedy będą wyniki z dystansu FAN? W czy m jest problem z opublikowaniem ich?

Maćq

Postautor: Maćq » 04 kwie 2017, 7:52

Mirra pisze:
Maćq pisze:Na Master w kat M3 nie ma 2go miejsca.
Jest pierwsze a następnie trzecie. Czyli co, drugich nie przyznajecie drodzy organizatorzy?

Maćq- jak spojrzysz na czasy to zobaczysz ,że to zwykłe przeoczenie - w kat. po kolei miejsc open są miejsca :|

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem. Za równo w Open jak i w M3 nie ma 2go miejsca w kategorii M3

MTBiker

Postautor: MTBiker » 04 kwie 2017, 7:54

Pirx pisze:W ŚLR są wzloty i upadki, ale poprzedni sezon był niemalże wzorowy. Chyba na wszystkich edycjach, na których byłem, o godz. 17:00 było już po wszystkich dekoracjach i nawet po losowaniu nagród! W tym roku niestety nastąpił powrót do złych tradycji. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle, jak bodajże w 2011 roku (ostatni wyścig to była czasówka), kiedy dekoracje po finale skończyły się ok. 23:00! To był szczyt szczytów...
Z wynikami bywa różnie, ale zwykle były na drugi dzień, a więc mamy dobę opóźnienia.

SMS-a dostałem, potwierdził się z tym co było na tablicy wyników.

No to potwierdzam, byłem zaskoczony, jak w Morawicy po przejechaniu linii mety zsiadłem z roweru, kapkę odsapnąłem i potoczyłem się do auta nad zalew. Przebieram sie, wyjmuję tel a tam info ;)

A to co się teraz dzieje to jakaś komedia/tragedia/dramat.

Komedia - bo niedługo będą sie reklamować "przyjedźcie na następną edycję Ligi. Poznacie wyniki z poprzedniego startu"
Tragedia - bo to się dzieje od lat i sytuacja zmienia się sinusoidalnie.
Dramat - bo ludzie nie chca dać sobie pomóc. Obsługo przez profi firmy timeingowe kosztuje jakieś pieniądze, ale przecież trzeba za to zapłacić, a oni nie rozumieją.

MTBiker

Postautor: MTBiker » 04 kwie 2017, 8:32

Dodam jeszcze, że wg. mnie (a mam nadzieję, że wszyscy inni uczestnicy ligi też maja podobne zdanie) podniesienie o 10pln wpisowego i wynajęcie profi firmy od pomiaru czasu nie byłoby uważane za skandal.

Ktoś zaraz napisze " że się napinam o wyniki" - tak, napinam się bo jak bym chciał sobie pojeździć dla relaksu, to bym sobie przyjechał w sobotę i po oznakowanej trasie karnął się za free i miał satysfakcję ze zrobienia w konia organizatora.
A tak - płacę wpisowe i ścigam się z innymi. Nie wazne czy się biję o miejsce w 50, 100 czy o to żeby nie być ostatnim. Mam mieć zmierzony czas (podaną kolejność) i ch..j mnie to obchodzi. Bo kupuję to w pakiecie, bo to jest istota współzawodnictwa. Bo organizator się podjął.
Jak nie ogarniają pomiaru czasu, to niech tylko odczytują kolejność zawodników na mecie i będzie załatwione.

Wyścig z budżetem nie mniejszym niż 30.000pln (opłaty startowe) + gifty od sponsorów i gmin na terenie których się odbywają - to nie jakiś lokalny ogórek gdzie startuje 80 osób i wynajęcie czasowców pochłonie 110% budżetu.

Maćq

Postautor: Maćq » 04 kwie 2017, 8:58

A ja zapytam się Orga ja można pomylić się tak bardzo jak w moim przypadku.
SMS dotarł do mnie gdy wracałem do Wawy autem zbliżając się do Skarżyska. Wynika z niego że byłem 6 Open i 3 w kat. M3
Gdybym zawrócił na dekoracje i stracił w ten sposób czas i paliwo, to kto by mi to zrekompensował?
Ok, rozumiem - wyniki nieoficjalne. Zdarzało mi się w innych cyklach spaść o jedno miejsce w porównaniu do oficjalki. Raz nawet awansowali o jedno miejsce po oficjalce. Ale rozrzut o 18 miejsc???!!! To żart. Kpina.
Ostatecznie okazało się że jestem 22 Open i 9 w kat. M3 na dystansie Master

Bardzo dziękuję Orgowi za huśtawkę nastrojów jaką mi zafundował... Nie życzę nikomu kto ambitnie podchodzi to tego sportu. Jest to po prostu bardzo przykre...

Na koniec dodam że trasa była wspaniała, atmosfera cudowna, i generalnie nie da się pojechać nic tak fajnego w promieniu 200km od Warszawy.
Gdyby tylko org w końcu po latach podszedł na poważnie do swoich obowiązków i choć spróbował postawić się na miejscu zawodników którzy czekają na wyniki pełni emocji i niepewności. Ze o przypadkach podobnych do mojego nie wspomnę...

Mimo wszystko dziękuję i pozdrawiam.

Maciek Puź 5031
.
Załączniki
Screenshot_20170404-093738.png
Screenshot_20170404-093738.png (63.59 KiB) Przejrzano 4146 razy

Słoń

Postautor: Słoń » 04 kwie 2017, 9:03

Hmm ... dla mnie ta rozbieżność tez jest niezrozumiała. W SMS 44 Open i 11 w M4 a dzisiaj 59 i 17 na Master. Przyznam, że dla mnie duża różnica ;)

Wowol

Postautor: Wowol » 04 kwie 2017, 9:41

Dla mnie niezrozumiałe jest postawa organizatora. Rozumiem różne są przypadki i zdarzenia, problemy techniczne Ok.

Z względu na szacunek do uczestników zawodów powinien być jakikolwiek komunikat ze strony organizatrów o późniejszym terminie publikacji wyników? Jakieś sprostowanie, cokolwiek, brak informacji jest najgorszy. Tego też nie można zrobić?

Maćq

Postautor: Maćq » 04 kwie 2017, 9:50

Ok, przepraszam jeśli z własnej ślepoty nie mogę tego dostrzec, ale powiedzcie mi kto zajął 2gie miejsce w M3 na Master?

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2017”