Źle oznaczona końcówka trasy i ordyranre kłamstwa organizatora lub sędziego (pan w białej koszulce w rowery)

g0sc

Re: Źle oznaczona końcówka trasy i ordyranre kłamstwa organizatora lub sędziego (pan w białej koszulce w rowery)

Postautor: g0sc » 03 kwie 2017, 6:00

przecież są strzałki gdzie masz jechać, a biało czerwona taśma oznacza że tam masz nie jechać, co tu jest nie jasne?

misiator

Re: Źle oznaczona końcówka trasy i ordyranre kłamstwa organizatora lub sędziego (pan w białej koszulce w rowery)

Postautor: misiator » 03 kwie 2017, 6:17

Jechałem Family, a tu kolega pisze że żaden czas się nie zgadzał. Mój jakoś się bardzo zgodził.

mUzz

Postautor: mUzz » 03 kwie 2017, 6:31

Ja bym wybrał strzałki, jak ktoś skręca w lewo przy dwóch strzalkach w prawo...

kantele

Postautor: kantele » 03 kwie 2017, 6:48

Jechałam FAN i w tym miejscu było dobre oznaczenie, od razu było widać gdzie trzeba jechać. Ale być może Org zabrał mylące strzałki przed moim przejazdem bo jechałam długo ;) <taki żarcik>
Pozdr. Marta

vookie

Postautor: vookie » 03 kwie 2017, 6:52

Ja w tym miejscu mialem chwile zastanowaienia bo ścieżka tak ładnie prowadziła w lewo, ale zobaczyłem strzałki po prawej i pojechałem. Może nie było oznakowanie oczywiste, ale złe też nie było. A ścieżki w lewo pewnie ze względu na spacerowiczów nie dało się zamknąć.

BIG MAZI

Postautor: BIG MAZI » 03 kwie 2017, 7:54

Na sześćset startujących osób, na górze "Rzepka" w lewo pojechały cztery osoby które na mecie miały pretensje do całego świata, a nie do siebie że źle pojechały.
Byłem w tym miejscu pięć minut po zgłoszeniu i biegając jak głupi po trasie, jakoś nie zauważyłem zmienionych strzałek.
Nowych nie mogłem powiesić bo nie miałem ze sobą "takera" do przybijania strzałek.
Kto skręcił w lewo, po około trzystu metrach trafił na strzałki którymi była oznaczona trasa biegowa.
Im ciężej tym przyjemniej

alek_m

Postautor: alek_m » 03 kwie 2017, 17:11

Dlaczego temat został obcięty? Jeszcze wczoraj było kilka nieprzychylnych organizatorowi postów, a dzisiaj wyczyszczony temat. Boicie się krytyki?

mat230491

Postautor: mat230491 » 03 kwie 2017, 17:15

alek_m pisze:Dlaczego temat został obcięty? Jeszcze wczoraj było kilka nieprzychylnych organizatorowi postów, a dzisiaj wyczyszczony temat. Boicie się krytyki?

hehe mnie to usunął posty i konto ;) ja jechałem w końcówce FANA i w tym miejscu miałem strzałki OK

BIG MAZI

Postautor: BIG MAZI » 04 kwie 2017, 6:54

Krytyki się nie boimy, lecz kłamliwych i złośliwie-obraźliwych postów tolerować nie będziemy !
Im ciężej tym przyjemniej

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2017”