Pompka - Checiny - Podziękowania

PiotrMalek

Pompka - Checiny - Podziękowania

Postautor: PiotrMalek » 03 paź 2016, 10:10

Dziękuję zawodnikowi który pożyczył mi swoją pompkę na około 10-15 km na jednym z podjazdów (niestety nie zapamiętałem numeru :( ) - dzięki TOBIE i Twoje pompce dojechałem do mety :)

Pompkę oddałem w biurze zawodów.
Prośba o kontakt abym mógł się jakoś odwdzięczyć :) i no i oczywiście gdyby się nie odnalazła to odkupię lub zwrócę koszty.

Jeszcze raz DZIĘKI !

Pozdrawiam
Piotr Małek

adasko44

Re: Pompka - Checiny - Podziękowania

Postautor: adasko44 » 03 paź 2016, 11:51

Ja również chciałbym podziękować pewnemu zawodnikowi za użyczenie pompki i łyżek do opon w okolicach 23-26km. Prosiłem o upomnienie się na mecie ale niestety już się nie widzieliśmy, na dekoracji także nikt mnie nie zaczepił. Proszę o skontaktowanie się ze mną w celu zwrócenia rzeczy.
tel 514 659 848 lub email adamek3014@op.pl
Dzięki wielkie i pozdrawiam, ps. zawodnik w ciuchach DEK Meble

ssc

Postautor: ssc » 03 paź 2016, 21:20

Piotr Małek to chyba ja użyczyłem Ci swojej pompki :) pech chciał że za jakiś czas sam złapałem kapcia :D Sprzęt odzyskałem także dziękuję fajnie że się przydała . Do zobaczenia w przyszłym sezonie ;) Pozdrawiam Michał Gałczyński - SSC

PiotrMalek

Postautor: PiotrMalek » 04 paź 2016, 10:13

Zatem jeszcze raz Michał Gałczyński - DZIĘKUJE :) - super postawa i przykro mi, że Tobie stało się to samo a przeze mnie nie miałeś pompki :(

Pozdrawiam i do zobaczenia w następnym sezonie bo przesiadamy się na ŚLR :)

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2016”