Po Chęcinach, po sezonie....

h@brovnick

Po Chęcinach, po sezonie....

Postautor: h@brovnick » 02 paź 2016, 18:12

No i co można napisać po takim maratonie?? :?
Pogoda jak na październik super, lokalizacja sprawdzona w zeszłym roku (super), jedzonko na mecie pyszne, no i trasa absolutnie fantastyczna 8-) 8-) 8-) 5/5, 10/10, 100% Pure Mtb :P
Ludzie jak ja kocham jeździć po tych górach! Chęcińska trasa jest zarazem piękna i wymagająca. Całkowicie wypełnia pustkę po nieobecnych w naszej serii Nowinach. Ale może kiedyś do nas wrócą, kto wie.... :roll: Chyba tylko ukraińskie edycją są lepsze. Aż żal że siły nie pozwalają na przejechanie Mastera, bo takie szlaki chciało by się jeździć non stop.
GIT, Organizatorzy - dziękujemy

maniek

Re: Po Chęcinach, po sezonie....

Postautor: maniek » 03 paź 2016, 8:30

Trasa epicka, dawno się tak nie ujechałem :D, organizacja super, trochę późno dekoracje ale raz w roku można później wrócić :). Cały sezon MTB Cross Maraton oceniam mega pozytywnie. Za rok z pewnością wrócę na świętokrzyskie trasy. Organizatorzy - wielki szacun za to co robicie, widać, że robicie to z pasji do MTB i wkładacie w to serce (inne cykle liczą jedynie na wzrost liczby uczestników przekładający się na większy dochód).
Mała uwaga - na przyszły sezon :) - pudło na kartki na losowanie może warto wystawiać dopiero na dekoracjach - unikniemy przedłużania spowodowanego nieobecnymi

Dziękuje za super sezon.

Krysia

Postautor: Krysia » 03 paź 2016, 17:14

Trasa piękna, nie wiem, czy nie najlepsza w sezonie (inne moje typy to Kiece i Bodzentyn). Master bardzo ciężki, te 3 km więcej, niż wg. informacji na stronie, to chyba na dobicie ;)
Co do loterii, to jednak trochę głupio, że były podwójne kartki na jedną osobę. Ktoś, kto wrzucił jedną i nie wygrał, czuje się trochę zawiedziony.

Borgeusz

Postautor: Borgeusz » 03 paź 2016, 18:11

Ja mam tych kartek z wszystkich maratonów bo nigdy nie wrzucałem, zawsze goniło coś do domu. :D
Ostatnio zmieniony 04 paź 2016, 8:03 przez Borgeusz, łącznie zmieniany 3 razy.

senderx

Postautor: senderx » 03 paź 2016, 18:28

W tym roku wystartowałem w 8 edycjach ŚLR (wszystko poza Lwowem). Każdy z maratonów trochę inny, ale każdy ciekawy. Fajnie wpisały się w cykl nowe miejscówki: Ciekoty, Bodzentyn i Morawica. Jedna albo dwie nowe miejscówki powinny się pojawiać co sezon. Daleszyce i Chęciny to można powiedzieć już klasyka gatunku na 5* (więc lepiej ich nie ruszać :) ). Mieliśmy szczęście do pogody, w sumie wszystko poza końcówką Ciekot było na sucho. Chyba najbardziej mordercze były Kielce (ale trasa mega...no może poza podjazdem pod Niestachów :)
Szacun dla GITa za wynajdowanie super ścieżek i za to że nie idzie po najmniejszej linii (czyt. asfaltem) tylko kluczy po ostępach :) Dzięki za dobre oznakowanie tras. Dzięki za super atmosferę!

kantele

Postautor: kantele » 04 paź 2016, 9:08

Najlepsza trasa sezonu. Wymagająca, trudna, piękna, epicka. Ujechałam się, wiem, że mam zbyt małe umiejętności techniczne na tę trasę ale i tak było cudownie!
Do zobaczenia w przyszłym roku ;)

Niestety, nie mogłam zostać do końca, bo jednak do domu daleko. Wrzuciłam kartkę na losowanie ale nie byłam, bo jak moja dekoracja na generalce odbyła się dopiero po 19tej to uznałam, że nie mogę czekać na koniec (bo to jeszcze na oko z 1,5h byłoby, jak nic). Przepraszam za opóźnienie w losowaniu tym spowodowane ;)
Marta

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2016”