masłów ciekoty

Seyboth

Re: masłów ciekoty

Postautor: Seyboth » 21 wrz 2016, 18:02

pstrąg pisze:Co sądzicie o danych tras jakie organizator nam oferuje?
Family 25km i 767m przewyższenia ? wg mnie to jeszcze 20 m niech dorzucą i będzie tyle co w Bodzentynie fun?? A odejmą 4 i będzie półmaraton. Czy zgadzacie się??? miałem córkę zabrać na ten dystans i żonę... Mieliśmy pojechać razem jako rodzina ... i co ??? Musiałem córkę kłamać bo to nie dystans dla dzieci tylko dla "żył"...

Też uważam, że Family bywa - jakby to określić - wypaczone. Org miał już zwracaną na to uwagę po Piekoszowie - tłumaczenia w powyższej formie są niesmaczne, na pewno mało piarowe.
Proponowałbym rozważenie czwartej trasy - około 10km z małymi przewyższeniami, z limitami - w zasadzie tylko dla dzieci jak nasze, dla początkujących - na pierwszy start ewentualnie, itp. W miarę możliwości może też na osobnej trasie.
Wszystkim pewnie Org nie dogodzi, ale pewne rzeczy można poprawić, by włożonej ciężkiej pracy nie psuły małe zgrzyty...
Myślę, że warto próbować.
Skrót to najdłuższa droga między dwoma punktami

adriansocho

Re: masłów ciekoty

Postautor: adriansocho » 26 wrz 2016, 11:41

Taka trasa 10 km miałaby tylko sens dla dzieci poruszających się na rowerkach bez przerzutek, na przykład takich jak moja córka. Odległość nie będzie dla niej ujmą (najwięcej ile kiedykolwiek przejechała w ciągu jednego dnia to 42 kilometry), a całkowicie płaski przebieg pozwoli unikać podchodzenia. Myślę, że kolejny rowerek już na kołach 20" będzie miał przerzutki i wtedy będzie można ją kierować na ambitniejsze dystanse, ale póki co - 10 km i przewyższeń mniej niż 50 m - jestem za.
Adrian Socho
Drużyna MyBike.pl Blog drużyny

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2016”