Po Bodzentynie.

kantele

Re: Po Bodzentynie.

Postautor: kantele » 01 wrz 2016, 16:42

A ja z innej beczki. Kiedy w Portalu będze generalka drużynowa uwzględniająca Bodzentyn?
Pozdrówki, Marta

adriansocho

Postautor: adriansocho » 06 wrz 2016, 8:27

A wiecie w ogóle, że osoby z naszej skromnej drużyny piszą recenzje z maratonów? Można przeczytać i sprawdzić, czy Wasze wrażenia są zgodne z opisywanymi. Na przykład Bodzentyn mamy opisany tutaj: http://blog.mybike.pl/3075/bodzentyn-sl ... -terenowy/.

Marta: wyniki są, tylko że schowane nieco głębiej (dostępne z poziomu profilu po zalogowaniu), ten PDF prezentowany na stronie jest z deczka nieaktualny.
Adrian Socho
Drużyna MyBike.pl Blog drużyny

kantele

Postautor: kantele » 07 wrz 2016, 19:34

Hej,
Właśnie o te pytałam. Jak to pisałam to jeszcze nie były zaktualizowane o Bodzentyn ale już są.
Pozdr. Marta

Krysia

Postautor: Krysia » 08 wrz 2016, 13:08

Ja też chciałam napisać, że bardzo mi się podobało w Bodzentynie. Dla mnie trasa super, ani bardzo trudna, ani za łatwa, odpowiednia ilość podjazdów, a na długie szutry też nie narzekam, bo w sumie fajnie było się tam rozpędzać. Tylko ta końcówka w słońcu mi się dała we znaki, ale co zrobić, taka pogoda, fajnie, że większość trasy w lesie. Teraz w Masłowie chyba czeka nas jeszcze większe wyzwanie.

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2016”