ŚLR - co należy poprawić

Borgeusz

Re: ŚLR - co należy poprawić

Postautor: Borgeusz » 05 lip 2016, 9:11

Takie pytanie, jak jest rozdzielany 1- wszy sektor ile osób, czy ważna jest kategoria, wie ktoś?

Gandi

Postautor: Gandi » 06 lip 2016, 7:03

Chyba na pierwszą linię wskakuję określona ilość osób z pierwszych miejsc ogólnej klasyfikacji.
Więc i ja mam taką zagadkę. Skoro każdy chce być na pierwszej linii żeby nie blokowali go wolniejsi zawodnicy gdy jedzie się na początku w zbitej grupie to moje pytanie brzmi: w jakim czasie od sygnału startu należy rozpocząć wyścig przekraczając linie startu/mety? I tak w klasyfikacji liczy się czas netto (chyba tak to się nazywa), czyli czas od przekroczenie linii Startu a nie od chwili dania sygnału do startu. Zatem można by zaczekać np. 5-7 minut od startu gdy już wszyscy się 'rozciągną' na trasie i będzie ich łatwiej wyprzedzać. Co mówi na taki odwleczony start regulamin? A jeżeli nie można stać na starcie bezczynnie to ile w takim razie można się spóźnić na wyścig?

adriansocho

Postautor: adriansocho » 11 lip 2016, 21:56

Seyboth pisze:Ponieważ "13" dobrze się kojarzy, to proponowałbym osobną klasyfikację - dla rowerów powyżej 13kg i/lub powyżej 13cm skoku amortyzatora..

O, tu jestem za:) Wreszcie miałbym jakieś szanse (i zachętę, żeby brać rower bujany). Może to być 15 kg/cm. A mój grubciak waży 18,5 kg, to w sumie drugą kreskę można by ustalić na poziomie na przykład 16-17 kg, żeby grubciaki innych osób (zasadniczo lżejsze) też się łapały.
Adrian Socho
Drużyna MyBike.pl Blog drużyny

Krysia

Postautor: Krysia » 15 lip 2016, 14:45

Nie sądzę, żeby zawodnicy z dystansu master chcieli startować w tłumie z Fan. To jedna z zalet dłuższego dystansu, że jedzie się spokojnie, bez przepychania, u nas żadne sektory nie są potrzebne. Zapraszam! :) Nie widziałam, żeby czołówka Fan miała jakieś duże problemy z wyprzedzeniem mnie, ja też za bardzo nie narzekam na wyprzedzanie końcówki Fana.

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2016”