Wyniki

ryszardn54

Wyniki

Postautor: ryszardn54 » 27 cze 2016, 19:55

Nieśmiało zapytam..... a kiedy będą wyniki ???

KermitOZ

Re: Wyniki

Postautor: KermitOZ » 27 cze 2016, 20:22

Obawiam się, że nigdy, sory taki mamy klimat :P

A tak na serio - jeśli nie jesteś nowy to już dawno powinieneś przyzwyczaić się do tego, że z wynikami ZAWSZE jest jakiś burdel. A jak jesteś nowy to się przyzwyczaj albo zmień cykl, bo odkąd od 5 lat robię generalkę w ŚLR tak nie było sezonu żeby było wszystko git z wynikami. Jak Cyklokarpaty będą w następnym sezonie w niedziele to pewnie w końcu zmienię cykl, jak nie to znowu przyjdzie zacisnąć zęby i pomęczyć się nie tylko na super trasach ŚLR, ale także z ich marnym "systemem" pomiaru czasu. Sory.

Bart76

Postautor: Bart76 » 27 cze 2016, 21:09

realnie rzecz ujmując problemy techniczne się zdarzają
była burza, trzeba zrozumieć ale ORG mógłby napisać info kiedy należy wyników się spodziewać

poza wynikami, PIĘKNE ZAWODY, SUPER TRASA, DZIĘKUJĘ i POZOSTANĘ WIERNY

ryszardn54

Postautor: ryszardn54 » 27 cze 2016, 21:12

Może nie tak nowy, w tym roku mam już siódmy numer startowy do kolekcji. No różnie bywało.... ale nie nazwał bym tego aż tak ostro. Cały czas mam nadzieję, że będzie lepiej i chyba ostatnimi czasy jest jakaś poprawa. A masz rację, że trasy mamy bardzo fajne, ale ja nie tylko przyjeżdżam dla rywalizacji. To okazja do sprawdzenia przede wszystkim samego siebie. To także okazja spotkania się ze znajomymi, których trochę namnożyło się przez te kilka lat, podzielenia się wrażeniami z trasy czy porozmawiania o sprzęcie. Jechałem kilka razy w Mazovii i Lotto Poland Bike Marathon i widzę, że organizacyjnie przewyższają nasz maraton. Ale tu mamy naszą, ŚWIĘTOKRZYSKĄ Ligę Rowerową. Pozdrawiam.

Marek3R

Postautor: Marek3R » 27 cze 2016, 22:12

Wyniki z opóźnieniem dnia czy dwóch to norma :-).
Namawiam do wprowadzenia większej liczby sektorów, podział na dwa to za mało. Zróbcie chociaż ze cztery na podobnej zasadzie jak w PB gdzie awansuje się z wyścigu na wyścig. To naprawdę jest męczące jak trzeba tkwić na starcie pół godziny przed rozpoczęciem wyścigu żeby się dobrze ustawić albo zamiast tego robić rozgrzewkę ale potem wyprzedzać gościa jadącego w sandałach albo na fatbajku, bo inaczej stanie w korku na pierwszym podjeździe.

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Sezon 2016”