LL, czyli Lokalna Lojalność.

ZuziTSU

LL, czyli Lokalna Lojalność.

Postautor: ZuziTSU » 19 lut 2015, 19:54

Może wywołam "burzę", ale muszę to napisać. Czy pamiętacie jak w zeszłym sezonie "niektórzy" pisali na forum o ŚLR m.in. NASZA LIGA, że MUSIMY itp. To zobaczcie, co teraz się pisze tu i ówdzie. Wklejam.

traszka napisał(a):
RE: Wstępny kalendarz Poland Bike Marathon 2015
Na wstępie chciałem się przywitać z wami, wszystko wskazuję że, na terenie woj. Świętokrzyskiego będę jeździł z Wami.
Mam pytanie do Orga, jakie jest prawdopodobieństwo że, II etap "Korona Świętokrzyska" odbędzie się w osławionych Nowinach które w tym sezonie nie są zajęte przez ŚLR. Z takiego samego powodu mógłby się odbyć III etap "Korona Świętokrzyska" po zeszłorocznej trasie ŚLR- targi Kielce.

Traszka,
a co z ŚLR? Będzie w 2015r organizowana? Są już jakieś daty i miejscówki??

RE: Wstępny kalendarz Poland Bike Marathon 2015
Pewniaki to Daleszyce 19.04; Kielce 28.06 i Masłów 20.09 ze startem z nad zalewu w Ciekotach. Masłów stopniem trudności można porównać do zeszłorocznej Łącznej. W planie są: Zagnańsk początek sierpnia prawdopodobnie 09.08; Łączna koniec sierpnia prawdopodobnie 30.08; Chęciny – początek października 04.10. Chęciny mają wykorzystać większość trasy z Nowin z Piekłem i zjazdem z Belni. Sandomierz i Sobków trwają rozmowy.

I co Wy o tym myślicie, bo mnie szczerze mówiąc chyba coś trafi.

abcser

Re: LL, czyli Lokalna Lojalność.

Postautor: abcser » 13 mar 2015, 14:03

Popieram, nie może tak być.

Awatar użytkownika
falszywek

Postautor: falszywek » 20 lis 2017, 19:09

Szczerze mówiąc, to kompletnie na tym nie znam. I właśnie dlatego nie będę w stanie pomóc...
Żyjesz tylko połową siebie, a druga leży gdzieś bezczynnie.

Awatar użytkownika
Inuit

Postautor: Inuit » 29 cze 2018, 10:18

Moim zdaniem dobrym pomysłem może być poszperanie w tym temacie w Internecie. To się według mnie naprawdę będzie opłacało :D
Chodzi mi o "ściskających życie", o ludzi, którzy kurczowo trzymają się tego życia, bo myślą, że jest największym szczęściem.

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Off Topic”