Wybór ubezpieczenia na życie

Awatar użytkownika
olaf43

Wybór ubezpieczenia na życie

Postautor: olaf43 » 18 sty 2018, 18:07

Cześć.
Zastanawiam się właśnie nad wyborem dobrego ubezpieczenia na życie... Czy macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie? Czym się kierować przy wyborze? Czy to info jest ok Rankingubezpieczennazycie.pl ?
musisz być silny, nawet jeśli jest ci ciężko

Awatar użytkownika
kulecz3

Re: Wybór ubezpieczenia na życie

Postautor: kulecz3 » 05 mar 2018, 18:54

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Możliwości rzeczywiście mamy bardzo wiele.
To doprawdy szkaradne, że ludzie stale biegają i za moimi plecami mówią o mnie rzeczy najzupełniej prawdziwe.

Awatar użytkownika
Fenomen

Postautor: Fenomen » 15 maja 2018, 13:11

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata.

Awatar użytkownika
volvit

Postautor: volvit » 17 maja 2018, 15:11

W Internecie jest dużo rankingów tego typu :) Wystarczy troszkę poszukać ;) Np. na strona www :)
Chwytam jego rękę i ściskam ją mocno, przygotowując się na spotkanie z kamerami. Boję się chwili, w której będę musiała ją puścić..."

Awatar użytkownika
gabriela255

Postautor: gabriela255 » 27 cze 2018, 12:24

Bardzo przydatne dla mnie są te informacje ;) Dzięki wielkie ;)
(...)im dłużej żyjesz, z tym większej liczby marzeń rezygnujesz, aż nie zostaje ci kompletnie nic.

phpbb 3.1 themes

Wróć do „Off Topic”